فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

الگوریتم گوگل پاندا Panda

(1 نفر با میانگین: 500 از 5)
همه چیز درباره الگوریتم گوگل پاندا و تغییرات آن

الگوریتم گوگل پاندا

تاریخ راه‌اندازی الگوریتم پاندای گوگل: ۲۴ فوریه ۲۰۱۱

خطرات الگوریتم پاندا: محتوای تکراری، سرقت یا محتواهای کم‌حجم، تولید اسپم توسط کاربران، keyword stuffing

درباره الگوریتم پاندا:

یکی از اهداف عرضه الگوریتم پاندا این بود که این الگوریتم صفحات وب را ازلحاظ کیفیت رتبه‌بندی کند و این نمرات به‌عنوان فاکتورهای رتبه‌بندی مورد استفاده قرار بگیرند. در ابتدا، پاندا نوعی فیلتر بود و بخشی از فرآیند رتبه‌بندی گوگل به حساب نمی‌آمد، اما در ژانویه ۲۰۱۶، پاندا به‌طور رسمی به‌عنوان یک الگوریتم گوگل معرفی شد.

هرچند آپدیت الگوریتم های گوگل سریع و قابل لمس نیست اما انتشار آپدیت برای الگوریتم پاندا نسبت به قبل سریع‌تر شده است؛ بنابراین پنالتی‌ها و بازیابی از پنالتی سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

چگونه خود را با الگوریتم پاندا تطبیق دهیم:

به‌صورت مداوم سایت خود را ازنظر محتواهای تکراری، محتواهای کم‌حجم و keyword stuffing بررسی کنید.

اگر یک سایت تجارت الکترونیک دارید و نمی‌توانید به‌صورت ۱۰۰ درصد محتواهای منحصربه‌فرد در سایت خود قرار دهید، حداقل سعی کنید که تا جایی که امکان دارد از تصاویر اورجینال بهره ببرید و برای متمایز کردن دیسکریپشن‌های محصولات خود از دیگران، به سراغ نقد و بررسی‌های کاربران بروید.

نکته مهم در خصوص الگوریتم پاندا:

در صورتی که شما علاوه بر تولید محتوای یونیک به بازنشر محتوای دیگران نیز می‌پردازید با درج لینک به منبع اصلی مقالات از خشم پاندای گوگل در امان خواهید بود؛ رعایت کپی رایت یکی از فاکتورهای مهم در نتایج جستجو است و حتی اگر ۱۰۰ درصد محتوای شما یونیک است، استفاده موردی از محتوای باکیفیت دیگران با رعایت کپی رایت میتواند یک امتیاز مثبت برای وبسایت شما باشد.

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)