فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

اصول تبلیغات و بازاریابی که باید حتما بدانید!

(بدون امتیاز)

دنیا، دنیای کسب پندگیر کارهای مجازی و اینترنت است. بسیاری تنافر مشاغل، کسب و کارهای کوچک و بزرگ با رشد اینترنت دچار دگرگون شده؛ مقداری از آنها نتوانسته‌اند خود را با این روند رشد سازگار کنند و از بین رفته‌اند و برخی دیگر نیز افت شدیدی داشته‌اند.

کلید کار در اینجاست که در کسب و کار، همواره باید آماده تغییر بود والا زعم زیادی وجود خواهد داشت که به دلیل عدم تغییر در برابر تکنولوژی‌ها و تغییرات جدید، به راحتی از بازار بیرون شویم.

دنیای تبلیغ تعلیم خاطره اندیشه بازاریابی نیز به همین شکل است.قبل از ظهور اینترنت، تبلیغات محدود تحریک شدن بیلبوردها، رادیو و تلویزیون، تبلیغات محلی از طریق تراکت و پوستر، تابلوها و موارد مشابه بود.

اما امروزه تبلیغات شکل دیگری به خود گرفته و حتی اگر صاحب یک کسب و کار چندان دل‌خوشی و علاقه‌ای به تکنولوژی نداشته باشد وقتی رقیبان خود را در حال تبلیغ مرعوب ساختن اینترنت ببیند ناچار به فکر می‌افتد تا دست معروف شدن کار بزند. در ادامه این مطلب شما را با اصول تبلیغات و بازاریابی که باید حتما بدانید آشنا می کنیم.

 

اصول تبلیغات

روش‌های تبلیغ کردن کار

تبلیغ به معنای رساندن پیام می‌باشد. پس وقتی که شما تبلیغ می‌کنید هدفتان رساندن وحی درود است. قطعاً خود شما هم می‌دانید که هرچه روشی که برای رساندن پیام به کار می‌برید هوشمندانه‌تر باشد پیامتان دارای تأثیر بیشتری خواهد بود.

 تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

در حالی‌که تبلیغات از طریق نتایج جست‌و‌جو، بازاریابی اینترنتی را متحول کرده است، تبلیغات دل زدگی طریق شبکه‌های اجتماعی در حال تغییر آینده‌ی وب است.

شبکه‌های اجتماعی محبوب‌ترین سرگرمی آنلاین برای بزرگسالان سراسر دنیاست. بنابراین تبلیغ‌کنندگانِ کالاها و خدمات، استراتژی‌های تبلیغاتی خود را به سوی شبکه‌های اجتماعی سوق داده‌اند:‌ یعنی همان جایی که مشتریان بخش عمده‌ای از وقت خود را گوهر آن می‌گذرانند.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی تقریبا عملکردی مشابه تبلیغات کلیکی دارد با این تفاوت که این تبلیغ‌کنندگان هستند که ابتکار عمل را در دست دارند نه کاربران. در واقع تبلیغ‌کنندگان، کاربران را جست‌و‌جو می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این طریقه از اشاعه این است که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند مستقیما، مشتریان بالقوه را هدف قرار دهند و همین مسئله، زیربنای بسیاری از محصولات مهم پلتفرم‌های تبلیغات شبکه‌های اجتماعی را تشکیل می‌دهد.

در واقع با این شیوه، تبلیغ‌کنندگان بر اساس معیارهای مختلف از اطلاعات آماری مثل سن، جنسیت، درآمد، سطحه تحصیلات و وضعیت تأهل تا رفتارهای اجتماعی و اولویت‌های جست‌و‌جو می‌توانند مشتریان را هدف بگیرند.

اصول تبلیغات (3)

شناسایی جامعه هدف

اولین قدم در یک تبلیغات موثر این است که ش ناخت کاملیا زم رسیدن ماند اش ته باشیم . بطورکلی میخواهیم ورودی باب چه موضوعیت بلیغ کنیم جامعه هدف ما چه کسانی هستند بسیار پیش آمده که ما محصولی برای خردسالانارائه میدهیم ، اما در حقیقت خریداران اصلی ما والدین این بچه ها میباشند .

پس در اینجا مابا ی درویت بلیغ اتب رای والدین تمرکز کنیم شبیه تبلیغات روی خردسالان . این یعنی ما شناسایی کردیم که م شتری اصلی ما چه کسانی میباشند .

ارائه دادن راهکار به مشتری

یکی از عوامل مهمی که موجب می‌شود مشتری همت به خرید از شما بگیرد این است که شما به طور کامل نحوه ذوب مشکلش را به وی توضیح دهید. اگر در این امر موفق باشید مشتری به اصطلاح نمک‌گیر خواهد شد و درخصوص بازسازی این نمک‌گیر شدنش محصولاتتان را خریداری خواهد نمود.

اگر فردی، شما را در حوزه کاریتان مجرب و کاربلد بپندارد قطعاً از ما خریداری خواهد کرد و شما را به رقیبانتان ترجیح خواهد داد پس راهکارهای ارزشمند و مفید ارائه نمائید تا مشتریانتان به شما وفادار بمانند.

تصاویر بهتر از متن هستند

اینرا درنظر بگیرید که واقعا مدام تصاویر بهتر از متون در حافظه نقش می بندند . پس سعی کنید درامر تبلیغات ، بیشتراز تصاویر استفاده کنید تا از متون ریز و درشت . گاها یک تصویر کارآمد از قابلیتهای محصول تا نتا ساله ام یتواند ذهنم خاط برادر گیر خودش نگاه دارد .

درحالیکه متون اینچنین قابلیتی ندارندو زودتر از ذهن خارج میگردند . در پایان باید در پاسخ به اینسو الک ه چگونه کارمان را تبلیغ کنیم ، بایدگفت که همه چیزب ه خود ما بستگی دارد . تبلیغات موثربه ترین راه برایم عرفی نزول اثر به مشتریان جدیدم ی باشد . از آخرین تکنیکهای تبلیغات استفاده کنید وسعی کنید بهروز باشید .

اصول تبلیغات (2)

تجزیه و تحلیل دانسته ها و تبلیغات

تبلیغ کردن در اینترنت فقط به منتشر کردن یک تبلیغ و انتظار برای کسب بهترین نتیجه، خلاصه نمی‌شود. تبلیغ‌کنندگان باید نتایج تبلیغات را به دقت جستجو کنند تا متوجه شوند کدام آیین از تبلیغات، نتایج بهتری داشته‌اند و ترافیک آنها ناشی از کدام تبلیغ بوده است.

شادمان گشتن همین دلیل است که تقسیم تفکیک و تحلیل آمار و ارقام، یکی از اجزای حیاتی استراتژی‌های تبلیغ آنلاین است. ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها، اطلاعات ارزشمندی درباره‌ی کمپین‌های تبلیغاتی را شادمان گشتن صاحبان مشاغل ارائه می‌کنند؛ مثلا نرخ کلیک (CTR) که به نسبت کاربرانی که روی یک لینک خاص کلیک می‌کنند به تعداد کل کاربرانی که یک صفحه، ایمیل یا تبلیغ را دید‌ه‌اند کلام می‌شود. این ابزارهای آماری، یک منبع اطلاعاتی بسیار کم بها برای اطلاع از نحوه‌ی تعامل مشتریان با وب‌سایت هستند.

مشخص کردن مفهوم برای تبلیغ کردن کار خود

چنانچه ما چیزی برای تبلیغ ندارید پس آن و سرمایه خود را بیهوده تلف نکنید. به تاویل دقیق‌تر بایستی شما چیزی داشته باشید که مردم حاضر به اتمام رسیدن خواندن تبلیغات شما باشند و یا اقدام به خریداری محصول یا خدمات شما کنند.

به عبارتی قبل از تبلیغ باید همواره سؤالاتی از جمله این‌که چه چیزی برای تبلیغ دارید، آیا این‌که مدل‌های کمیاب دارید یا نه، اجناس ارزان دارید یا نه، اجناس‌تان شیک و مد روز هستند یا خوبی پاکی غیره از خود بپرسید و به آن‌ها پاسخ دهید و در تبلیغات خود این موارد را اعمال کنید.

 

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)