فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

سفری فراموش نشدنی به برلین پایتخت آلمان

(بدون امتیاز)

یکی از شهرهای زیبای جهان که زندگی مدرنی را در کنار زندگی سنتی  قرون وسطی پدید اورده است شهر برلین پایتخت کشور آلمان است. این شهر که بزرگ ترین شهر المان نیز محسوب میشود دارای جاذبه های گردشگری فراوانی از جمله بناهای تاریخی و کافه های دنج و سنتی است. در این شهر فرهنگ و هنر موج میزند و میتوانید در هر گوشه از ان لذتی را برای خود بیابید. این شهر دارای آب و هوایی قاره ای است که یعنی دارای تابستان هایی گرم و طولانی و زمستان هایی سرد است. بهترین زمان برای سفر به این شهر زیبا فصول بهار و پاییز است که هوای معتدلی را دارد. در ادامه این نوشته نکاتی درباره سفر به برلین مطرح کرده ایم.

بیشتر افرادی که به برلین سفر میکنند کوله گردها هستند لذا اقامتگاه های ارزان قیمت فراوانی را میتوانید در این شهر پیدا کنید. از چادر زدن در کمپ های مسافرتی با هزینه ی شبی ۵ یورو گرفته تا هاستل هایی با قیمت ۱۰ تا ۳۰ یورو و اتاق های خصوصی با قیمت شبی ۵۰ یورو در این شهر پیدا میشود. برای اقامت در هاستل های ارزان قیمت باید ان ها را از قبل رزرو کنید چرا که خیلی زود پر میشوند. اکثر هاستل های این شهر وای فای رایگان و بعضی از ان ها صبحانه رایگان دارند.

میتوانید برای ماندن در این شهر از هتل های ارزان قیمت با شبی ۴۰ یورو نیز استفاده کنید که اتاقی دو تخته با حمام اختصاصی است. یا هتل های خانوادگی با شبی ۷۰ یورو را امتحان کنید. در این شهر میتوانید به راحتی محل اقامتی برای خود پیدا کنید.

هزینه های غذا در این شهر بسیار ارزان است و به راحتی میتوانید از شاورما و سوسیس های لذیذ این شهر استفاده کنید که در حدود ۴ یورو قیمت دارند و یا از پیتزاهای ۱ الی ۲ یورویی این شهر بخرید که هر تعداد بخواهید به شما برش پیتزا میفروشند. در رستوران های این شهر نیز میتوانید غذای خود را میل کنید که در حدود ۱۵ الی ۲۵ یورو هزینه در بر دارد.

این شهر به دلیل اینکه پایتخت کشور المان است میزبان بسیاری از رویدادهای سیاسی و فرهنگی و هنری این کشور است. لذا خوب است تا قبل از سفر به این شهر زیبا با جاذبه های متعدد گردشگری این شهر آشنا شوید تا با برنامه ریزی مناسب بتوانید از تمامی این جاذبه ها در طول سفر خود دیدن کنید. شما می توانید با اجاره ماشین در آلمان خودتان سفرتان را مدیریت کنید. اجاره روزانه خودرو به شما کمک می کند تا شخصا سکان دار ماجراجویی خود باشید.

دروازه براندنبرگ

این بنا که در سال ۱۹۷۱ برای پادشاه فردریک ویلهلم دوم ساخته شده است بنایی به تقلید از آکروپلیس آتن است و به گاری با چهار اسبش معروف شده است. این بنا را میتوان نمادی برای شهر برلین در نظر گرفت که دارای ۶ ستون و ۵ ورودی است. ورودی وسط برای عبور پادشاه بوده و به مسیر سلطنتی معروف است و در ورودی های دیگر محافظان و کسانی که مالیات ها را دریافت میکرده اند قرار داشته اند.

اجاره روزانه خودرو

جزیره موزه

بهترین مکانی که میتوانید در ان با تاریخ و فرهنگ مردم کهن این کشور اشنا شوید سر زدن به این جزیره است. همانطور که از نام این جزیره بر می اید این جزیره مکانی برای قرارگیری تمامی موزه های این شهر است که در سال های متمادی در این جزیره ساخته شده اند. از جمله موزه های این جزیره میتوان به موزه ی قدیمی که میزبان جواهرات و تاج سلطنتی است و موزه ی نو و هم چنین گالری ملی و موزه بود اشاره کرد.

یادبود دیوار برلین و چک پوینت چارلی

در سال ۱۹۶۱ آلمان شرقی با فتح برلین شرقی این دیوار را ساخت تا از خروج افراد و ورود ان ها به برلین غربی جلوگیری کند. این دیوار که اکنون تنها ۱.۴ کیلومتر ان باقی مانده است مکان مناسبی برای اگاهی یافتن از تاریخچه این مردم است. اکنون روی این دیوار از طرح های گرافیتی پر شده است.

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)