فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

تبلیغات در گوگل بهتر است یا سئوی سایت

(9 نفر با میانگین: 500 از 5)

گوگل ادز یا سئو

همانطور که میدانید بیشترین مشتری های هر کسب و کار آنلاینی از طریق موتورهای جستجو و به ویژه گوگل وارد وبسایت شما خواهند شد پس اگر قصد دارید کسب و کار موفقی در فضای اینترنت داشته باشید باید سعی کنید گوگل را به یکی از دوستان صمیمی وبسایت خود تبدیل کنید تا در فرستادن مشتری های جدید بتوانید از این رفاقت با گوگل استفاده کنید.

اما چگونه میتوان با گوگل دوست شد؟

برای جلب توجه گوگل و افزایش فروش آنلاین باید وبسایت شما بهینه سازی شود تا در بلندمدت بتوانید در ابتدای فهرست جستجوها قرار بگیرید.

با سئو کردن سایت خود میتوانید رضایت گوگل را جلب کنید تا به مرور زمان سایت شما را در نتایج جستجو ارتقاء دهد اما اگر به دنبال بازدهی فوری هستید راه دیگری وجود دارد و آن هم رشوه دادن به گوگل است که البته غیرقانونی نبوده و در قالب سیستم تبلیغات کلیکی گوگل انجام خواهد شد.

در این روش شما میتوانید وبسایت خود را برای کلمات کلیدی مختلف در سیستم Google Adwords ثبت کنید و بعد از شارژ حساب خود در ابتدای نتایج جستجو قرار بگیرید و فقط در ازای کلیک شدن بر روی وب سایت تان هزینه متناسبی از شارژ شما کسر خواهد شد. به همین راحتی شما با پرداخت مبلغی متناسب با کلمه کلیدی مورد نظرتان میتوانید در باکس تبلیغاتی گوگل در ابتدای صفحه جستجو قرار بگیرید.

تبلیغات بنری

در گوگل تبلیغ کنیم یا سایت‌مان را سئو کنیم؟

این سوال ممکن است برای شما پیش آمده باشد و پاسخش نیز کاملاً به شرایط شما بستگی دارد:

آیا نیازمند فروش فوری محصول یا خدمتی هستید؟

در این صورت باید از تبلیغات گوگل استفاده کنید و در مدت زمان کوتاهی با پرداخت هزینه ای مناسب در ابتدای لیست جستجوگر گوگل قرار خواهید گرفت و مشتریان سریعتر از آن چیزی که فکرش را کنید با کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

آیا به دنبال یک حضور پایدار در اینترنت و ایجاد یک کسب و کار موفق آنلاین هستید؟

در این صورت شما باید سایت خود را به یک متخصص سئو واگذار کنید تا بتوانید بعد از مدت زمانی متناسب با موضوع سایت‌تان بدون پرداخت مبلغی بابت تبلیغات در گوگل در ابتدای لیست جستجو قرار بگیرید.

پیشنهاد لینک گستر چیست؟

پیشنهاد ما برای شما استفاده از هردو مورد بالاست البته به شرطی که خدمت و محصول شما منجر به سوددهی فوری شود و بتواند حداقل ۸۰ درصد از هزینه های تبلیغات گوگلی را برای شما برگرداند. در غیر این صورت ممکن است هزینه ای که برای تبلیغ در گوگل میکنید بعد از مدت کوتاهی حساب بانکی شما را کاملاً خالی کند و مشکلات زیادی را به وجود آورد.

پس در صورتی که کسب و کار شما نمیتواند بازدهی مناسبی از کاربران و مشتریان ورودی از سیستم گوگل ادوردز جذب کند بهتر است بر روی سئو تمرکز کنید تا در بلند مدت بتوانید به صورت رایگان ترافیک و مشتریان جدید را جذب نمایید. فرآیند سئو یک سرمایه گذاری کاملاً بلندمدت بوده پس باید برای گرفتن نتیجه صبر داشته باشید اما تبلیغات گوگل در کمتر از ۲۰ دقیقه شما را به مشتریان جدید معرفی میکند.

ابتدا استراتژی های خود را کاملاً  مشخص کنید و سپس با توجه به توضیحات بالا به راحتی میتوانید درک کنید که تبلیغات گوگل برای شما مناسب است یا سئوی سایت.

سوال خود را در قسمت نظرات مطرح کنید تا پاسخگوی شما باشیم.

5 دیدگاه

  1. سئو خیلی بهتره
    من 3 باری برای سایتم از تبلیغ گوگل استفاده کردم 500 تومن میدی چند روزه تموم میشه
    البته اینم نگذریم که پول ما بی ارزشه

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)