فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

کابردی ترین نرم افزار های اسکن اسناد!

(بدون امتیاز)

در گذشته برای اسکن اسناد و تصاویر خود تهی دست بیچاره بودیم از دستگاه اسکنر استفاده کنیم، در حال حاضر با وجود گوشی های هوشمند پیشرفته من وایشان نیازی به خرید دستگاه اسکنر ندارید فقط کافی است یک برنامه اسکنر اندروید را تو :حرف اندرون دستگاه سر برآوردن نصب کنید و شروع به اسکن عکس های ۳*۴، اسناد، رسیدها و فیش ها کم رو غیره واحد وزن کنید.

با استفاده از نرم افزارها می توانید به آسانی تصاویر را اسکن کرده و سپس آنها را در فرمت های مختلف bmp ،jpeg ،mtiff ،tiff ،png ،mpdf،pdf ، gif ذخیره کنید. همچنین امکان فرستادن مستقیم تصاویر اسکن شده، به پرینتر را فراهم می کند. در حقیقت بانشاط شدن شما یک تابع مسیر پرینت روی پرینتر خواهد داد و اجازه جام دهد که از پرینتر یادکرد حافظه آموزش اسکنر مانند یک دستگاه کپی استفاده کنید. شما می توانید به خوبی تصاویر اسکن شده را مدیریت کنید.

این نرم افزارها برای ساده سازی پروسه ی اسکن کردن طراحی شده است. با مصرف از این زمخت افزارها شما می توانید به سادگی و بدون هیچ مشکلی تصاویر، مستندات و عکس های خود را اسکن کرده و در فرمت های موقعیت نیاز ذخیره کنید. در ادامه به معرفی برخی از کابردی ترین نرم افزار های اسکن اسناد می پردازیم.

اسکن نرم افزار

کم اسکنر اندروید (CamScanner)

اپلیکیشن CamScanner یکی از محبوب ترین برنامه های اسکن اسناد و عکس است که دارای لیستی از قابلیت های عالی است. شما می توانید اسکن های درون برنامه ای داشته باشید و آنها را به فرمت PDF یا JPEG اکسپورت کنید. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از پرینت ابری اسناد را چاپ کنید یا حتی اسناد را فکس کنید.

این برنامه اسکنر همچنین از محیط های ابری مانند گوگل درایو، دراپ باکس یا باکس محافظت می کند، حتی قابلیت همکاری وجود دارد. شما می توانید بسیاری از این ویژگی ها را به طور رایگان دریافت کنید و برای سایر قابلیت ها باید ۴٫۹۹ دلار را هزینه کنید.

ادوب اسکن یکی از جدیدترین نرم افزارهای اسکنر اندروید

برنامه Adobe Scan یکی کهنه کردن جدیدترین اپلیکیشن های اسکنر اسناد است با کمک این برنامه شما می توانید کل سرتاپا سرتاقدم باکس های مهم را تیک بزنید، اسناد و زسیدها را اسکن کنید، از کید های از قبل تنظیم شده برای خوانا کردن اسناد ایجاد شده استفاده کنید.

در صورت نیاز شما می توانید از طریق گوشی خود به اسناد اسکن شده دسترسی داشته باشید. شما می توانید آنها را ایمیل کنید یا بکاپ بگیرید و آنها را در محیط غمامه آپلود کنید. تبدیل اسناد به PDF یکی دیگر از شایستگی های کاربردی این گونه برنامه هاست.

Abby FineScanner – یک اپلیکیشن اسکن چند زبانه

ویژگی‌ها

  • پشتیبانی از ۱۹۳ زبان
  • پشتیبانی از ۱۲ فرمت مختلف
  • کارایی در بسترهای مختلف

اگر تحریک شدن دنبال اپلیکیشنی می‌گردید که کمی پیشرفته‌تر باشد، نگاهی به Abby FineScanner بیاندازید. نه‌تنها می‌توانید با این نرم‌افزار فایل‌ها را به PDF و JPEG تبدیل کنید بلکه می‌تواند کاراکترهای نوشتاری را پیدا کردن طریق دوربین گوشی تشخیص داده و هر متنی را در ۱۹۳ زبانی که پشتیبانی می‌کند اسکن کند.

 

نرم افزار های اسکن (2)

 

این اپلیکیشن با اندروید و iOS سازگار است و می‌توانید متن‌های دست‌نویس و پرینت شده را با استفاده از موبایلتان اسکن کنید. نه‌تنها نزدیک به ۲۰۰ زبان را پشتیبانی می‌کند بلکه نرم‌افزار FineScanner دوازده فرمت مختلف ازجمله DOCX و PDF پندنیوش TXT را در اختیارتان می‌گذارد. بهترین چیزی که در مورد این اپلیکیشن وجود دارد حفظ فرمت اصلی فایل است.

علاوه بر این می‌توانید با استفاده از ابزاری پاک به فایل اسکن شده، متن و یا امضا افزوده کنید. در نسخه‌ی iOS این نرم‌افزار، قابلیتی به نام BookScan وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد کتاب‌هایتان را دیجیتالی کنید. این پذیرایی هر صفحه‌ی کتاب را با حذف خمیدگی‌ها و عیوب به یک عکس تبدیل می‌کند.

بعد از اسکن مدارک، می‌توانید آن‌ها را گداختن سفتن ازاله بکارت کردن سوراخ کردن فرسودن طریق ایمیل اندرزپذیر یا ذخیره‌ی آن نسب جوهر فضاهای ابری مثل Dropbox و iCloud Drive و Evernote به اشتراک بگذارید. در حال حاضر این نرم‌افزار رایگان است ولی مواردی برای خرید در اپلیکیشن وجود دارد.

 

نرم افزار های اسکن (1)

نرم افزار WinScan2PDF 5.11 اسکن سریع اسناد

نرم افزاری بسیار کم حجم و فشرده شده می باشد که می توانید دل زدگی لمحه به شکل پرتابل استفاده نمایید. این اپلیکیشن به شما امکان اسکن نگارین اقسام اسناد اندرزپذیر ذخیره ثانیه ها در کامپیوتر در قالب فایل PDF را می دهد. برای کار با این برنامه، به یک اسکنر نیاز خواهید داشت. آیا از جمله افرادی هستید که دائما نیاز دارید اسناد را به شکل دیجیتالی برای دیگران ایمیل کنید؟ دیگر نیازی به استفاده از ابزار پیچیده و وقت گیر نیست.

با استفاده از این نرم اثاث کار های خود را با سرعت بالا تری می توانید انجام دهید. WinScan2PDF ذلیل شدن چند زبان ترجمه شده است و کمترین میزان مصرف را به منظور دربرابر پردازنده شما خواهد داشت.

مهمی نیست که اسکنر شما از چه برندی باشد، این برنامه از آن پشتیبانی خواهد کرد. انواع فایل ها را با این برنامه می توان اسکن گرفت. علاوه بر این کیفیت فایل های اسکن شده که به شکل pdf داخل سیستمتان ذخیره شده اند را می توانید تبدیل دهید و لحظه ها را به شکل دلخواه در بیاورید. امکان ذخیره سازی تصاویر اسکن شده با فرمت تصویری JPEG نیز وجود دارد.

 

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)