فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

بک لینک پادشاه است!

(13 نفر با میانگین: 492 از 5)

شاید شما هم بارها و بارها با جمله “محتوا پادشاه است” روبرو شده باشید؟ اما آیا به آن اعتقادی دارید ؟ در مفید بودن محتوای خوب شکی نیست و هیچ روشی مانند تولید محتوای با کیفیت نمی‌تواند در آینده کلی یک سایت موثر باشد اما جمله محتوا پادشاه است واقعاً دور از حقیقت بوده و نمی‌تواند افزایش بازدید سایت شما را تضمین کند.

بک لینک پادشاه است

این موضوع را مدیران سایت‌هایی تجربه کرده‌اند که مدت زیادی است در حال تولید محتوای با کیفیت هستند اما هیچ بازخورد قابل توجهی دریافت نکرده‌اند از طرف دیگر سایت‌های بزرگ و معروف به راحتی با کپی کردن محتوای آنها در صدر نتایج مرتبط به آن محتوا قرار می‌گیرند ! هرچند ریشه این مشکل در موارد زیادی نهفته است اما مشخصاً می‌توان نتیجه گیری کرد که محتوا به تنهایی ، شاید فقط یک سرباز معمولی باشد.

موتورهای جستجو از جلمه گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها از الگوریتم‌های پیچیده‌ای استفاده می‌کنند اما در نهایت داشتن بک لینک‌های با کیفیت حرف اول را خواهند زد. اگر قرار باشد بین محتوا و بک لینک یک نبرد انجام بگیرد مطمئناً بک لینک شانس بیشتری برای پادشاه بودن دارد ! نظر شما چیست؟

در مقالات بعدی سعی میکنیم روش‌های انتخاب بهترین سایت برای خرید بک لینک را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

14 دیدگاه

  1. کاراگاه خصوصی در

    سلام. مطالب بسیار عالی بود. ممنون
    لطفا سایت های استارت اپ که قول داده بودین زودتر بزارین برای بک لینک رایگان. متشکرم
    کاراگاه خصوصی

  2. خیلی وقته که من با این موضوع موافق هستم از وقتی که چند میلیون هزینه تولید محتوا کردیم اما بعد از 1 سال تلاش نتیجه شد اینکه سایت های کپی کننده ما بهتر تونسته بودن رتبه بگیرن توی گوگل از همون موقع بودجه تولید محتوامون شد 1 و بودجه لینک سازی شد 5 و الان نتیجه گرفتیم و ازش راضی هستیم.

  3. این فرمایش شما دقیقا درست است و من همین مشکل رو دارم که مدت هاست در وب سایتم مطالب تخصصی و با زحمت زیاد تولید می کنم اما متاسفانه افزایش بازدید ندارم …

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)