فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

سئو کلاه خاکستری چیست؟

(بدون امتیاز)

بر سر این نوع از سئو بحث های زیادی می باشد، عده ای می گویند سئو کلاه خاکستری یا Gray hat SEO چیزی مابین کلاه سیاه و کلاه سفید می باشد، عده ای دیگر نیز مانند جان اندرو (متخصص سئو) می گویند که کلاه خاکستری مجموعه ای از تکنیک ها می باشد که اگر گوگل متوجه آن ها شود سایت را جریمه خواهد کرد. به عبارت ساده تر اگر بخواهیم برایتان بیان کنیم باید گفت که سئو کلاه خاکستری مانند رفتار رفتن در لبه ی دره می باشد و اگر کمی دقت خود را کم کنید سقوط خواهید کرد!سئو کلاه خاکستری را کسانی معمولا انجام می دهند که زیاد با قوانین رابطه شادمانی کردن ندارند و از طرفی نیز نمی خواهند تخلفی انجام داده باشند.در ادامه این مطلب به معرفی سئو کلاه خاکستری می پردازیم. اگر بخواهیم حرفه ای تر بگوییم، انجام دادن کلاه سفید قابل اعتماد می باشد، اما اگر کاملا در الگوریتم ایا گوگل به روز باشید نقابدار متخصص، استفاده کردن از کلاه خاکستری می تواند سایت شما را در مدت زمانی کمی به رتبه خوبی برساند. البته فراموش نکنید که این کار را باید افراد متخصص و کاملا به روز انجام دهند! با لینک گستر همراه باشید.

 

دلیل اهمیت سئو کلاه خاکستری

اگر درک صحیح و درستی از این نوع سئو داشته باشید می تواند در پیشرفت سایت شما تاثیر بسیار خوبی داشته باشد، و از طرف دیگر نیز در هزینه های شما صرفه جویی می کند. الگوریتم های گوگل همواره آپدیت می شوند و از هوش بالایی برخوردارند، از این رو باید خود را در آپدیت های گوگل به روز نگهدارید تا اگر موردی در سیاهه جریمه گوگل ترتیب گرفت به سرعت لمحه را در سایت خود تعمیر احیا کنید چرا که اگر نکنید دچار جریمه خواهید شد و خلاص شدن از آن نیز وافر کلافه کننده و سخت خواهد بود.

تکنیک های سئو کلاه خاکستری

 

استفاده از نام برند های معروف و ثبت شده

یکی دیگر از تکنیک های سئو کلاه خاکستری استفاده از معروفیت برند های بزرگ است. این تکنیک که اغلب در سایت های فروشگاهی انجام میشود به این صورت است که یک سایت با استفاده از نام یک برند بزرگ در دامنه سایت، خود را در نتایج مربوط به آن بهینه میکند. به طور مثال شخصی کلمه nike را در دامنه خود به کار میبرد تا در جستجو هایی که با  استفاده از این کلمه انجام میشود نتیجه بهتری در سئو بگیرد.

قبل از استفاده از این تکنیک باید بررسی کنید که برندی که شما میخواهید از حین در نام دامنه خود استفاده کنید اجازه چنین کاری را به شما داده باشد. برند wordpress یکی از برندهایی است که استفاده از آن در دامنه غیر مجاز است و در صورت استفاده، این شرکت میتواند با شکایت از شما، دامنه شما را غیرفعال کند.

 خرید سوشال سیگنال

در آموزش سئو خارجی گفته شد که سیگنال های شبکه ای اجتماعی یکی از موارد تأثیر گذار بر سئو سایت است. در تکنیک کلاه خاکستری این روش، سئو کار کلاه خاکستری اقدام به خرید سوشیال سیگنال برای پست یا پست های مهم خود میکند. منظور از سوشال سیگنال، بیع اشتراک، لایک و کامنت برای پست های شبکه اجتماعی یا پست های سایت است.

این روش یکی از کم خطر ترین ترفند های سئو کلاه خاکستری است.

 ایجاد کامنت مارکتینگ فِیک

این روش بر روی سئو سایت شما تأثیر بسیار مثبتی دارد.شما میتوانید با خرید کامنت قلابی یا فِیک، علاوه بر افزایش بازدید سایت، به هیجان آوردن ایجاد کامنت در سایت بپردازید تا گوگل به دلیل تعامل شما با کاربران، درجه سایت شما را افزایش دهد. در خرید کامتت فیک نیز موارد گفته شده در خرید بازدید فِیک را مراعات اعتنا کنید تا گوگل به سایت شما شک نکند.

 آپدیت مصنوعی سایت

آپدیت سایت یکی از عوامل تأثیر گذار بر افزایش سئو سایت است. گوگل سایت های آپدیت را همیشه دوست دارد. اما چگونه به گوگل نشانه اندوه دهیم که ما در حال آپدیت سایت هستیم؟ در بهترین حالت و روش کلاه سفید این موضوع، شما باید طبق زمانبدی نهاده و نامعین اقدام به تولید محتوای مفید در سایت کنید.

اما برای استفاده از این روش لایه رشته سئو کلاه خاکستری، میتوانید در برگه ها، مقالات وصفحات مختلف سایت اقدام مصوب شدن تغییرات جزیی مانند تغییر عکس ها، کد ها و متن ها کنید تا گوگل فکر کند شما هماره در حال بروز رسانی سایت خویش و غیر هستید.البته از زیاده روی در این مورد به شدت بپرهیزید.

دامنه های منقضی شده

این تکنیک سئو کلاه خاکستری به این صورت است که شما با جستجو تو :حرف اندرون سایت هایی مثل expireddomain، به جستجوی دامنه هایی که به تازگی منقضی شده اند میپردازید. برای استفاده از این ترفند به این سایت مراجعه کنید، دامنه هایی که کلمه کلیدی شما در آنها زنده هست و غایب باشد را پیدا کنید. سپس آنهارا از نظر فاکتور هایی چون اعتبار دامنه، لینک ها، امتیاز اسپم و غیره…

یک یا چند تا از بهترین دامنه های گذشته شده را انتخاب کنید. پس از خرید آنها باید شروع به تولید محتوا در آنها کنید. در بهترین حالت شما میتوانید با مراجعه به سایت آرشیو، ببینید که قبلا در این دامنه و سایت مربوط به آن چه محتوایی تولید شده و همان محتوا ها را به سایت برگردانید. با توجه به اینکه این دامه ها دارای اعتبار قبلی هستند سریعا به اعتبار آنها افزوده میشود و شما میتوانید از آنها اقدام به دریافت لینک به سایت خود کنید.

البته  لینک سازی باید به صورت کاملا ذاتی انجام شود.

لینک سازی در انجمن ها

لینک سازی در انجمن های نیز یکی دیگر از تکنیک های سئو خاکستری است. همانطور که در آموزش سئو خارجی گفته شد، شما میتوانید با عضویت در انجمن های پرسش و پاسخ به ۳ حالت برای سایت خود لینک سازی کنید. لینک در امضا، لینک پوشینه پروفایل محجبه لینک در متن.در تکنیک کلاه سیاه، شما تنها اقدام به نگاشتن و خواندن متن های کوتاه برای دریافت لینک میکنید اما برای اجرای روش کلاه خاکستری، با فعالیت واقعی اقدام به ساخت لینک برای سایت خود میکنید. جد کنید لینک ای مغفر در محتوای نوشته خود بگیرید و از گرفتن لینک درآمد نام پروفایل با انکر تکست خود داری کنید.

 

لینک سازی در کامنت سایت ها

لینک در کامنت سایت ها و وبلاگ ها داخل گذشته یکی از تکنیک ها با بازده عالی بود. اما گوگل در آخرین آپدیت خود از حرمت این نوع لینک ها به شدت کم کرد. در حال هنوز هم این نوع لینک سازی میتواند کمک اندکی به سئو سایت ما کند.در این روش هم مانند فعالیت در انجمن ها سعی کنید از لینک سازی بی مورد با متون تبلیغاتی و متن های کم خود داری کنید.

 خرید بازدید فیک برای لینک ها

یکی از مواردی که باعث ایجاد ارزش برای لینک ها میشود، وجود ورودی صداقت کلیک روی آن هاست. شما پس از لینک سازی در سایت ها، وبلاگ ها و… میتوانید برای بلندی بردن ارزش و طبیعی جلوه دادن لینک های خود برای آن ها به خرید بازدید روی بیاورید. این نیز یکی از تکنیک های سئو کلاه خاکستری است که هنوز بین همه سئو کاران رواج پیدا نکرده است.

سئو کلاه خاکستری بهترین نوع سئو آن هم در ایران است.یکی از مهم ترین موضوعات برای افزایش رتبه سایت پس از امکان متن مفید، دریافت لینک از دیگر سایت ها است که متأسفانه در ایران این موضوع به ندرت اتفاق می افتد که سایتی بی و با چشم داشت و صرفا به خاطر محتوای مفید به سایت دیگری لینک بدهد. از همین رو استفاده دوباره پیدا کردن تکنیک های سئو کلاه خاکستری راه مناسبی برای ماست.

 

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)