فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

اهمیت پیج و دامین آتوریتی در خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

(4 نفر با میانگین: 500 از 5)

آتوریتی moz

یکی از سوالات مهمی که در زمان خرید بک لینک و یا سفارش رپورتاژ خبری مطرح می شود این است که آیا فاکتورهای امتیازدهی سایت MOZ قابل اتکا هستند؟ همانطور که میدانید سایت MOZ.COM به عنوان یکی از فعالین حوزه سئو اقدام به رتبه بندی سایت ها نموده است که البته بعد از عدم آپدیت پیج رنک توسط گوگل  این امتیازدهی های moz بعنوان یکی از مهمترین فاکتورهای بررسی اعتبار یک سایت قلمداد می شود.

دو معیار اصلی moz را میتوان Page authority و Domain authority دانست که اولی میزان امتیاز یک صفحه خاص را مشخص میکند و دومی میزان اعتبار کلی دامنه را مشخص میکند. بازم سوال اصلی را مطرح میکنیم: آیا PA و DA فاکتورهای مناسبی برای خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی هستند؟

درجواب باید بگویم که به صورت کلی خیر! الگوریتم MOZ برای امتیازدهی به سایت های مختلف هرچقدر هم پیشرفته باشد نتوانسته است به درستی عمل کند و گاهاً دیده شده است که وبسایت هایی قدیمی ، پربازدید و قدرتمند در این سیستم امتیاز دهی MOZ دارای رتبه هایی بسیار پایینی بوده و برعکس آن وبسایت هایی بدون ترافیک سالم و بدون محتوای خاص دارای امتیازهای بالایی در MOZ هستند.

همچنین بخوانید: رپورتاژ آگهی رایگان

همچنین تا جایی که بررسی شده است سایتی که به طور کلی از نتایج گوگل حذف شده است (اسپم،پنالتی و …) میتواند همچنان به رتبه های بهتری در MOZ دست یابد حال اینکه دریافت بک لینک از اینچنین سایت هایی میتواند بسیار خطرناک باشد.

البته استثناهایی هم در این موضوع وجود دارد و به طور کامل نمیتوان فاکتورهای MOZ را بی اعتبار خواند.

به زودی سعی میکنم یک مقاله درمورد فاکتورهای مهم برای خرید بک لینک و رپورتاژ را معرفی کنم.

7 دیدگاه

 1. به نظر منکه به هیچ وجه مهم نیستن خیلی از سایت ها رو دیدم پیج آتوریتی بالای 50 بودن اما هیچ محتوای ارزشمند و لینک قدرتمندی نداشتن.
  برعکس بعضی از سایت های تازه شروع کرده خیلی طوفانی دارن تولید محتوا و لینکسازی میکنند و اصلا آتوریتی توی Moz ندارن

  • لینک گستر در

   بله دوست عزیز حرف شما کاملاً درسته.
   به همین دلیل کسی که قصد سفارش بک لینک یا رپورتاژ آگهی داره باید قدرت بررسی دستی وبسایت ها از نظر کیفیت رو هم داشته باشه و فقط به آمارهای الگوریتمی وبسایت هایی مثل moz اتکا نکنه

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)