فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای

روش های افزایش فروش اینترنتی

(8 نفر با میانگین: 500 از 5)

افزایش فروش اینترنتی growth-sales

جستجوهای گوگل مهمترین ابزار برای افزایش فروش آنلاین است و فروشگاه هایی می توانند در حوزه فروش آنلاین موفق باشند که در صدر نتایج گوگل قرار بگیرند. اما قبل از اینکه بخواهید بر روی قرار گرفتن در صدر نتایج تمرکز کنید باید بتوانید اعتماد کاربران را جلب نمایید اعتمادی که باعث می شود کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری کرده و در نهایت اقدام به خرید کنند.

در این مقاله قصد داریم چند مورد از بهترین روش های افزایش فروش سایت های فروشگاهی را بررسی کنیم.

  1. برندینگ

اولین چیزی که در زمینه فروش آنلاین باید از آن آگاه باشید این است باید روی برندسازی فروشگاه خود متمرکز شوید، اطمینان حاصل کنید که اسم و لوگوی فروشگاه شما به صورت واضح در تمام صفحات در دید باشد و کاربران با ورود به فروشگاه شما بتوانند ضمن کسب حس رضایت با اسم فروشگاه شما آشنا شوند.

  1. استفاده از Call to Action مناسب

یکی از نکات مهم در افزایش فروش استفاده از Call to Action مناسب در صفحات فروشگاه شماست، هرچقدر هم توضیحات یک محصول کامل و بدون نقص باشد اگر شما از یک Call to Action مناسب استفاده نکرده باشید کاربر به راحتی ممکن است از فروشگاه شما بدون هیچ خریدی خارج شود پس سعی کنید در انتخاب کال تو اکشن ها دقت لازم را داشته باشید.

  1. محصولات ویژه

یک قسمت ویژه از صفحه اصلی فروشگاه خود را به محصولات ویژه خود اختصاص دهید، محصولاتی که فروشگاه شما از نظر کیفیت،قیمت و یا هر فاکتور دیگری در ارائه آن برتر است را به کاربران نمایش دهید حتی این قسمت میتواند معرفی کننده محصولات آینده فروشگاه باشد. این عمل باعث می شود کاربران با مزیت های رقابتی فروشگاه شما آشنا شوند و حس اطمینان بهتری نسبت به فروشگاه شما پیدا کنند.

  1. جستجوی حرفه ای

برای پیدا کردن یک محصول خاص چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده اید؟ آیا فرم جستجوی شما امکان فیلتر کردن موارد غیر ضروری را دارد؟ آیا کاربران میتوانند با یک جستجو دقیقاً به آن چیزی که می خواهند دست یابند؟

سعی کنید قسمت جستجوی خود را طوری طراحی کنید که کاربر توان دسترسی به تمام قسمت ها و محصولات سایت را داشته باشد.

  1. معرفی خودتان

کاربرانی که قصد خرید آنلاین دارند به فروشگاه هایی که اطلاعات تماس و معرفی کاملی دارند بهتر اعتماد میکنند سعی کنید در قسمت مناسبی از فروشگاه تان به معرفی خود اقدام کنید و اطلاعات تماس فروشگاه خود (از قبیل شماره تلفن، ایمیل و پیامک) را در دسترس کاربران قرار دهید.

۱ دیدگاه

یک نظر دهید

امتیاز گوگل یادتون نره :)