فروش بک لینک قوی ایرانی و مشاوره لینک بیلدینگ حرفه ای
(15 نفر با میانگین: 473 از 5)

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

email-marketing

تحقیقات نشان می دهد پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم تاثیرگذارترین ابزارهای مناسب برای بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است؟

اجرای اصولی و درست ایمیل مارکتینگ می تواند تا ۳۰ درصد فروش یک کسب و کار را افزایش داده و یک ارتباط منسجم و مرتب را بین کسب و کارها و مشتریان برقرار نماید.

چرا ایمیل مارکتینگ با لینک گستر؟

• دارای بیش از ۵۲۵۰۰۰ هزار عضو از سراسر ایران
• بیش از ۶ سال سابقه ایمیل مارکتینگ و ارسال بیش از ۴۰۰۰ ایمیل تبلیغاتی موفق در زمینه های مختلف
• ارسال ایمیل از سرورهای سایت یاهو این امکان را به ما می دهد که ایمیل شما را در کمتر از ۵ دقیقه به نیم میلیون عضو خود ارسال نماییم
• دارای بانک ایمیل کاملا شفاف در سایت یاهو که شما می توانید آمار دقیق کاربران ما را مشاهده کنید، در گروه عضو شده و ایمیل ارسالی خود را مشاهده نمایید.

تعرفه ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

ایمیل اختصاصی

در این روش یک ایمیل اختصاصی برای شما به کل اعضای ما ارسال خواهد شد. محتوای این ایمیل می تواند پیام، لینک وب سایت، تصاویر و شرح کاملی از خدمات، محصولات و زمینه فعالیت شما باشد.

خبرنامه

در این روش شما می توانید لینک آخرین مطالب و خبرهای سایت خود را برای کل اعضای ما ارسال نمایید.

نکته : تعرفه های زیر برای یک بار ارسال ایمیل شما به ۵۲۵۰۰۰ هزار نفر می باشد.

پلن تعرفه
ایمیل اختصاصی ۱۲۰ هزار تومان
خبرنامه ۱۹۰ هزار تومان

تبلیغات کلیکی

ما در طول هفته علاوه بر ایمیل های تبلیغاتی چندین ایمیل سرگرم کننده و خواندنی برای اعضای خود ارسال میکنیم. در بالای ایمیل های ما مکانی برای درج لینک متنی مشتریان وجود دارد که کاربران پس از باز کردن ایمیل بر روی آنها کلیک می کنند و وارد سایت مورد نظر می شوند.

تعداد کلیک روی لینک تعرفه
۱۰۰۰
۵۰ هزار تومان
۲۰۰۰
۹۰ هزار تومان
۴۰۰۰
۱۷۰ هزار تومان

توجه : تعداد دقیق اعضا در صفحه گروه در سایت یاهو مشخص می باشد، همچنین شما می توانید با عضویت در گروه اینترنتی ما، ایمیل های ارسالی را مشاهد نمایید. جهت مشاهده روی لینک های زیر کلیک فرمایید.

امتیاز گوگل یادتون نره :)